GMINA KSIĄŻ WIELKI

Czyszczenie rowów w Brzezinach     Brzeziny to liczący kilka domów przysiółek stanowiący tradycyjnie część sołectwa Cisia Wola. Leży on jednak bliżej Antolki, przy drodze z Antolki do Tochołowa, odchodzącej w bok od trasy E7 za kościołem (jadąc od strony Miechowa). Mieszkańcy Brzezin wnioskowali o wyczyszczenie rowów przy tej właśnie gminnej drodze, by płynąca asfaltową szosą woda po coraz częściej zdarzających się ulewach nie zalewała ich posesji. W ostatnich dniach, kiedy tylko umożliwiła to słoneczna pogoda, przeprowadzono te prace (zdjęcie).

Czyszczenie rowów w Brzezinach     Jak informuje wójt Marek Szopa, każdego roku sporządza się harmonogram pogłębiania i czyszczenia rowów wzdłuż dróg gminnych, wybierając zadania najpilniejsze. Dużą rolę w tym wyborze odgrywają oczywiście wnioski mieszkańców oraz sołtysów. Tego roku, realizując ich wskazania, wykonano już podobne roboty ziemne w Częstoszowicach, Krzeszówce, Małoszowie, Mianocicach i ostatnio w Cisiej Woli – Brzezinach.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się