Przejdź do głównej treści

Włączenie mieszkańców obszaru LGD w realizację Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) 2023-2027

04 listopad 2025
Adrian Oczkowicz

Lokalna Grupa Działania „Północna Małopolska” zachęca mieszkańców swojego obszaru, w tym osoby młode, seniorów oraz osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, do aktywnego włączenia się w realizację Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027.

Celem naszych działań jest zwiększenie udziału społeczności lokalnej w rozwoju obszaru LGD oraz promowanie możliwości uzyskania dofinansowania na realizację inicjatyw i projektów przyczyniających się do poprawy jakości życia w regionie.

Na stronie internetowej LGD publikowane są aktualne informacje dotyczące:

  • zasad i terminów naborów wniosków o dofinansowanie,
  • projektów realizowanych w ramach LSR,
  • form wsparcia dla mieszkańców, w tym dla grup w niekorzystnej sytuacji,
  • bieżących działań promujących aktywność społeczną i lokalne inicjatywy.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na temat Lokalnej Strategii Rozwoju 2023-2027 na naszej stronie internetowej ( w szczególności prosimy zwrócić uwagę na rozdział VI): Nowa Perspektywa – Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027