GMINA KSIĄŻ WIELKI

Radni z komisji budżetowej postanowili docenić trud pań z KGW przygotowujących tradycyjne wieńce dożynkowe i ustalili, iż nagroda za najpiękniejszy wieniec wyniesie dwa tysiące zł, natomiast za wszystkie pozostałe - po tysiąc zł.

 

Jak już informowaliśmy, tegoroczne Dożynki Gminne odbędą się 19 sierpnia w Książu Małym. Rozpocznie je o godz 15. msza św. w kościele parafialnym. Natomiast na uroczystości, występy i zabawę przeznaczono szkołę. Nagrody za wieńce przyzna powołana przez wójta komisja konkursowa. Wybrany przez nią, najpiękniejszy wieniec pojedzie na Dożynki Powiatowe do Racławic (26 sierpnia), reprezentując tam naszą gminę.

 

Jeszcze nie ustalono ostatecznie, kto zostanie wybrany na starościnę i starostę Dożynek Gminnych. Wiadomo jedynie, iż starościna będzie z Zaryszyna, natomiast starosta z Książa Małego.

 

Red

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.