GMINA KSIĄŻ WIELKI

FORUM

Przekazywanie pełnej, obiektywnej informacji o funkcjonowaniu gminnego samorządu jest dla nas celem równie ważnym jak i wsłuchiwanie się w głosy (pozytywne albo krytyczne) poszczególnych mieszkańców. Jesteśmy bowiem gotowi nieustannie się doskonalić. Dlatego, na stronie internetowej naszej gminy uruchamiamy Forum, czyli miejsce, gdzie wszyscy będą mogli zamieszczać swoje wnioski, opinie oraz uwagi.

Po to jednak, by wpisy te były konstruktywne, czyli sprzyjające doskonaleniu naszej pracy oraz rozwojowi naszej Gminy, wprowadzamy pewne ograniczenia, o których szerzej piszemy w Regulaminie Forum.

 

 

Regulamin Forum

 

1. Wpisy na Forum można dokonywać bez potrzeby podawania danych osobowych, lecz po dokonaniu rejestracji. 

2. Wszelkie wpisy na Forum ukazują się po uzyskaniu akceptacji przez Moderatora.

3. Akceptacji tej nie uzyskają wpisy, które:

- nie dotyczą, nawet w sensie ogólnym, Gminy Książ Wielki;

- są niekonkretne, bez podania faktów;

- naruszają dobre imię innych osób;

- są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego lub etyki.

4. Forum ma być wymianą konstruktywnych myśli, także krytycznych, lecz nie zastępuje instytucji powołanych do rozpatrywania skarg.

5. Dokonywanie wpisów na Forum stanowi jednocześnie akceptację naszego regulaminu.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.