Jak już informowaliśmy, dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. I nie tylko! Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże uczestnikom lepiej poznać własne umiejętności oraz kolejne możliwości. Więcej informacji pod telefonem 504 12 14 80 lub pisemnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ponadto WUP zaprasza na pierwsze w tym roku webinarium (czyli seminarium internetowe).

     Webinarium pt.: „Wsparcie organizacji pozarządowych – dotacje, współpraca z korporacjami”, które odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godzinie 10. – dedykowane jest lokalnym liderom i przedstawicielom organizacji pozarządowych. Aby wziąć w nim nieodpłatny udział należy zarejestrować się (do 26 stycznia, godz. 12.) pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/webinar1-liderzy/

Oto program tego webinarium:

10.00     Kierunek Kariera dla NGO.
Michał Kądziołka – Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

10.20     Jak skutecznie nawiązać współpracę z korporacjami?
Grzegorz Ludwin – Prezes Zarządu Fundacji PRO NGO.

10.40     Granty na ekonomizację NGO - jak uzyskać 10 000 zł na rozwinięcie działalności swojej organizacji? - zasady i wymagania dla Wnioskodawców w programie granatowym Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Michał Góra - Kierownik Działu Ekonomii Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.

11.00     Otwarty  konkurs ofert „Mecenat Małopolski 2021” – jak przygotować ofertę i poprawnie wypełnić wniosek?
Jan Truś – Kierownik ds. aktywności kulturowej w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.