GMINA KSIĄŻ WIELKI

      Gmina Książ Wielki otrzymała dofinansowanie w wysokości 149 515,00 zł i będzie realizować projekt grantowy pn. „E-kompetentni w Książu Wielkim”. Mieszkańcom naszej Gminy zostanie zaproponowany udział w nieodpłatnych szkoleniach. Szczegóły poniżej.

Projekt ten prowadzony jest w ramach wniosku "e-Xtra kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego" współfinansowanego w ramach Projektu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa nr 3 "Cyfrowe kompetencje społeczeństwa" Działanie nr 3.1 "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Beneficjentami tego projektu są: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji (MISTiA) oraz Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej "Meritum".

Logo na stronę.jpg

W ramach projektu „E-kompetentni w Książu Wielkim” Mieszkańcom Gminy Książ Wielki zostanie zaproponowany udział w nieodpłatnych szkoleniach z 7 obszarów tematycznych:

 1. 1. „Rodzic w Internecie”;
 2. „Mój biznes w sieci”;
 3. „Moje finanse i transakcje w sieci”;
 4. „Działam w sieciach społecznościowych”;
 5. „Tworzę własną stronę internetową (blog)”;
 6. „Rolnik w sieci”;
 7. „Kultura w sieci”.

Szkolenia będą przeprowadzane w okresie od października 2018 r. do listopada 2019 r.

Na potrzeby szkoleniowe zakupionych zostanie 12 komputerów przenośnych, które po zakończeniu programu zostaną przekazane do szkoły.

Rekrutacja tel. 41 38 12 486

Dokumenty do pobrania:

 • Regulamin rekrutacji;
 • Formularz zgłoszeniowy;
 • Deklaracja uczestnika;
 • Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym;
 • Zgoda na przetwarzanie danych;
 • Test kompetencji .

Należy dostarczyć do:      Centrum Usług Wspólnych w Książu Wielkim,

 1. Reja 4, 32-210 Książ Wielki, I piętro
Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się