GMINA KSIĄŻ WIELKI

OSP Moczydło - najlepsi w powiecie     Dotąd druhowie z OSP Moczydło wygrywali cztery razy z rzędu gminne zawody sportowo-pożarnicze. Dwa lata temu w zawodach powiatowych zajęli trzecie miejsce. Teraz zajęli miejsce pierwsze pokonując w minioną niedzielę aż 11 konkurencyjnych drużyn startujących w grupie A (seniorzy). Oprócz pucharu otrzymali bon podarunkowy na 2.000 zł. Głównym sędzią zawodów był st. kpt. Mariusz Idzik - zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Miechowie.

OSP Moczydło - najlepsi w powiecie    

     X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Miechowskiego odbyły się 22 września w Kozłowie. W grupie A startowały drużyny z następujących jednostek: OSP Buk, OSP Chodów, OSP Falniów, OSP Ilkowice, OSP Kępie, OSP Moczydło, OSP Podlesice, OSP Przybysławice, OSP Słupów, OSP Trzonów, OSP Ulina Wielka i OSP Zagorzyce. Zwyciężyli strażacy z Moczydła, miejsce drugie wywalczyli strażacy z Chodowa, a miejsce trzecie strażacy z Falniowa. Na zdjęciu dolnym druhowie z OSP Moczydło podczas tegorocznych zawodów gminnych w Książu Wielkim.

Red.
Zdjęcie górne: K.Olchawa

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.