GMINA KSIĄŻ WIELKI

Budowa świetlicy w Mianocicach     Trwa budowa świetlicy w Mianocicach. Na wylane wcześniej fundamenty postawiono już mury do poziomu zerowego czyli podłogi parteru. Zgodnie z projektem, ten parterowy obiekt nie będzie podpiwniczony, więc teraz pomiędzy zaizolowane ściany wsypuje się kruszywo. Koszt budowy mającej się zakończyć do 30 września tego roku, wyniesie 1,5 mln zł. Na tę inwestycję uzyskano 0,5 mln zł unijnego dofinansowania, a resztę (1 mln zł) pokryje z budżetu Gmina. Prace wykonuje firma „Maja” Krzysztofa Goli, który wygrał przetarg.

Projekt świetlicy w Mianocicach    

     Za pięć miesięcy w Mianocicach nad rzeczką Nidzicą stanie świetlica z tarasem, parkingiem, altaną do grilla oraz placem zabaw dla dzieci. Obok wejścia chronionego wiatrołapem będą dwie toalety (na rysunku przedstawiającym widok od frontu, należą do nich dwa okienka na prawo od drzwi). Na wprost za korytarzem otwartym na dwie strony, zlokalizowano kuchnię i kotłownię. Na prawo usytuowano magazynek, szatnię oraz mniejszą salę o powierzchni 32,9 m kw. Natomiast całą lewą stronę budynku zajmie duża sala licząca 50,6 m kw.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się