GMINA KSIĄŻ WIELKI

Stadion SKS "Jastrzębiec"     W najbliższą niedzielę (7 kwietnia) w Książu Wielkim zapowiada się ciekawe widowisko. O godz. 15. na stadionie Strażackiego Klubu Sportowego „Jastrzębiec” rozpocznie się mecz piłki nożnej z drużyną klubu „Partyzant” z Dojazdowa, który jest wicemistrzem tabeli („Jastrzębiec” zajmuje w niej środkowe, szóste miejsce). Tydzień temu podczas meczu z drużyną „Orła” Bębło nasi zawodnicy spisali się na medal wygrywając wynikiem 4:2. Warto zobaczyć jak będzie teraz.

     - Mecz „Jastrzębca” z „Orłem” był bardzo emocjonujący. Kaźmierczyk strzelił w nim dwa gole, a Krawiec i Srebnicki po jednym. Z tym, iż zdobyli te bramki z wielką klasą. Nie wątpię, że także tej niedzieli pokażą na własnym stadionie kibicom, co potrafią – mówi zastępca wójta Grzegorz Janus, który także był kiedyś czynnym piłkarzem.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się