GMINA KSIĄŻ WIELKI

Spotkanie Klubu Seniora     Kierując się maksymą: „Starość nie radość, ale i na stare lata można cieszyć się życiem i urodą świata” - członkowie Klubu Seniora podczas jednego, koedukacyjnego spotkania obchodzili zarówno Dzień Kobiet jak i Dzień Mężczyzn. Uroczystość odbyła się w restauracji Zameczek, gdzie po powitaniu przez Przewodniczącą, najpierw jeden z seniorów złożył Paniom życzenia i każdej z nich wręczył wykwintną czekoladę. W odwecie Przewodnicząca zwróciła się do Panów takimi słowami, że aż zamarli z wrażenia…

Spotkanie Klubu Seniora

 

 

     Dzień faceta jutro mamy, my kobiety o tym pamiętamy. Niech Was dobry los obdarzy, wszystkim o czym każdy marzy. Życzymy więc Panom aby zawsze służyli NAM:
- siłą gdy popsuje się odkurzacz,
- śmiechem, gdy nas życie zacznie wkurzać,
- radą, gdy popadniemy w wątpliwości,
- ciałem, gdy zapragniemy też miłości.

Spotkanie Klubu Seniora

 

     Każdy z Panów otrzymał własnoręcznie wykonany przez Panie krawacik wraz z breloczkiem z latarką i oczywiście gustownie wkomponowanym w całość otwieraczem do kapsli.

Spotkanie Klubu Seniora

 

 

     Przy suto zastawionych stołach spędzono kilka godzin śpiewając piosenki i opowiadając dowcipy o kobietach i mężczyznach, bo przecież najlepiej jest śmiać się z samego siebie. Było to bardzo miłe spotkanie. Takie drobne gesty na długo pozostają w pamięci, są wzruszające i dają dużo satysfakcji, a wspólny poczęstunek smakuje wyjątkowo.

H.S.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się