GMINA KSIĄŻ WIELKI

Juniorzy SKS "Jastrzębiec"     Juniorzy Młodsi II ze Strażackiego Klubu Sportowego „Jastrzębiec” po zakończeniu rozgrywek jesiennych zajęli w swojej lidze okręgowej czwarte miejsce. Spisali się bardzo dobrze gdyż ta nasza drużyna składa się z zawodników w wieku od 13 do 16 lat. Tymczasem ich przeciwnicy mieli z reguły nie mniej niż 15 lat, więc górowali nad nimi kondycją i warunkami fizycznymi. Stąd tak ważna była strategia gry wynikająca z wyszkolenia technicznego, które zapewnił im na wysokim poziomie trener Piotr Burzyński.

Juniorzy SKS "Jastrzębiec"     Nasi najmłodsi zawodnicy zdobyli ogółem w jesiennych rozgrywkach 16 punktów uzyskując stosunek bramek 38-31. Najwyższe zwycięstwo odnieśli w meczu z „Maszycanką” (Maszyce) wynikiem 8:0. W przyszłości ci piłkarze zasilą drużynę swoich starszych kolegów z „Jastrzębca” i niewątpliwie przyczynią się do jej kolejnych awansów.

WL&Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się