GMINA KSIĄŻ WIELKI

Droga Moczydło - Krzeszówka     Pełną listę inwestycji zaplanowanych na rok 2019 opublikowaliśmy pod relacją z III sesji RG. Chociaż nie wiadomo jeszcze czy uda się wykonać wszystkie, to dwie z nich są priorytetowe - czyli najważniejsze - i bez wątpienia zostaną zrealizowane. To kontynuacja modernizacji drogi powiatowej nr 1217K, teraz na odcinku od Moczydła (na zdjęciu) przez Krzeszówkę do Książa Małego. Nasza Gmina dołoży do tego zadania z budżetu 1,4 mln zł.

Stara szkoła w RzędowicachNowa szkoła w Rzędowicach    

 

     Podobnie w ramach kontynuacji innego, rozpoczętego zadania (rewitalizacji Książa Wielkiego) przystąpi się do przebudowy obu opuszczonych obiektów szkolnych w Rzędowicach: nowego na siedzibę Warsztatów Terapii Zajęciowej, a starego na Dzienny Dom Seniora.

stara klasanowa klasaKorytarz w nowej częściByła sala gimnastyczna    

    

 

    

 

     Z obu tych gmachów praktycznie wykorzysta się tylko mury zewnętrzne gdyż należy je gruntownie zmienić w ramach planowanej adaptacji. Na zdjęciach powyżej widać aktualny stan wnętrz, kolejno: klasa w starym budynku, klasa w nowym budynku, korytarz w nowej części i sala gimnastyczna.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się