GMINA KSIĄŻ WIELKI

Wyroby świąteczne WTZ     Od wtorku, 4 grudnia, przy delikatesach na Rynku w Książu Wielkim stanie świąteczny stragan z wyrobami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzędowicach. Będzie tam można kupić unikalne prezenty pod choinkę, bo wytwarzane ręcznie przez uczestników WTZ i na dodatek z materiałów naturalnych, głównie drewna i szyszek. Jak widać na zdjęciu, nie zabraknie tam wielobarwnych choinek, stroików, reniferów, sań z Mikołajem i bez, bombek czy przeróżnych zabawek. Wszystko w przystępnych cenach od 5 do 50 zł.

Wyroby świąteczne WTZ     Zaglądając na to stoisko, które będzie czynne przez kilka dni do 6 grudnia, pamiętajmy iż każda zostawiona tam złotówka służy podopiecznym WTZ w Rzędowicach. Jak podkreśla kierownik tej samorządowej placówki Andrzej Szuma, pieniądze ze sprzedaży świątecznych ozdób i zabawek są zawsze przeznaczane na dłuższe wycieczki organizowane latem dla osób uczęszczających na WTZ.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się