GMINA KSIĄŻ WIELKI

Andrzejki Klubu Seniora     Tuż przed Andrzejkami, w niedzielę 25 listopada, Klub Seniora „Młodzi Duchem” zorganizował wieczorek taneczny dla swoich członków oraz sympatyków z terenu całej Gminy Książ Wielki. Najpierw kilkudziesięciu przybyłych powitała prezeska Helena Sroka (na zdjęciu przy mikrofonie) po czym przystąpiono do biesiadowania wśród licznych półmisków i szkła. Jednocześnie śpiewano, żartowano, a potem ruszono do tańca bo restauracja, w której odbywała się ta impreza, nazywa się przecież „Hulaj dusza”.

     Do zabawy przygrywał na akordeonie Wiesław Kopeć. Jako jedną z pierwszych pieśni wykonano wspólnie (na melodię „Teraz jest wojna”) „Hymn emerytów”. Jego refren brzmi tak: „Emerytura najlepsza życia pora/ pośpij sobie dłużej/ boś na to zasłużył/ i nikt ci nie będzie gderał”. Jak ten utwór śpiewano i kto najgłośniej - warto zobaczyć na krótkim filmie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się