GMINA KSIĄŻ WIELKI

Starosta Jacek Kobyłka     Jacek Kobyłka - dyrektor Gimnazjum w Książu Wielkim, szef gminnych struktur PSL oraz radny powiatowy został wybrany Starostą Miechowskim na inauguracyjnej sesji Rady Powiatu Miechowskiego nowej kadencji, która odbyła się w środę, 21 listopada. To pierwsza niespodzianka, bo drugą jest wybór Jana Biesagi na wiceprzewodniczącego RP, a niespodzianką kolejną wybór trzeciego mieszkańca naszej Gminy - Rafała Pawlika na członka Zarządu Powiatu Miechowskiego. O przebiegu inauguracyjnej sesji oraz wynikach głosowań można przeczytać więcej na portalu miechowski.pl.

Zarząd Powiatu Miechowskiego     - To, że aż trzech mieszkańców Gminy Książ Wielki zajęło tak poważne stanowiska w Starostwie i Radzie Powiatu stanowi zarówno powód do dumy jak i nadzieję na korzystną współpracę z naszym samorządem – komentuje wyniki wyborów wójt Marek Szopa. I składa w imieniu mieszkańców serdeczne gratulacje Jackowi Kobyłce, Janowi Biesadze oraz Rafałowi Pawlikowi. Na zdjęciu obok (autorstwa tak jak to powyżej Krzysztofa Capigi) członkowie Zarządu Powiatu Miechowskiego kadencji 2018-2023, od lewej: wicestarosta Paweł Osikowski, Rafał Pawlik, starosta Jacek Kobyłka (z przodu), Wojciech Domagała i Piotr Grządziel.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się