GMINA KSIĄŻ WIELKI

Sponsoring Andrzeja GumuliSponsoring Andrzeja Gumuli     Drużyna Strażackiego Klubu Sportowego „Jastrzębiec” ma w tym miesiącu szczęście do goli, gdyż jak dotąd nasi piłkarze strzelają je równo i nie przegrali żadnego meczu. Być może ma to związek z pozyskaniem kolejnego sponsora, który zakupił dla zawodników komplet koszulek ozdobionych na plecach nazwą klubu, a z przodu napisem SKYMED MIECHÓW (zdjęcia). Bo właśnie ta firma medyczna, związana ściśle z lek. Andrzejem Gumulą kierującym od niedawna Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim – zafundowała te stroje.

Sponsoring Andrzeja Gumuli     Andrzej Gumula przyłożył rękę nie tylko do tego zakupu. Dzięki jego inicjatywie firma „Skymed” opłaciła uczniom ze Szkoły Podstawowej w Antolce wycieczkę na Lotnisko im. Jana Pawła II w Balicach pod Krakowem. Wynajęty przewodnik w ciągu dwóch godzin oprowadzi młodzież po najciekawszych miejscach tego międzynarodowego portu, nie pomijając zakamarków gdzie na ogół nie zaglądają pasażerowie. W ten sposób do szeregu nowatorskich działań Andrzeja Gumuli na rzecz mieszkańców naszej Gminy (niedawno przeprowadził kilka akcji bezpłatnych badań USG), dołączył jeszcze sponsoring sportowy i oświatowy.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się