GMINA KSIĄŻ WIELKI

Utwardzanie drogi w BoczkowicachUtwardzanie drogi w Boczkowicach     W ostatnich latach każdego roku Gmina poszerza, utwardza i odwadnia kolejny odcinek dróg dojazdowych do pól. Ostatnio wybudowano prowadzącą pod górę drogę w Mianocicach. Obecnie trwają prace przy drodze w Boczkowicach, biegnącej równolegle do potoku Nitka. Po dwóch dniach robót już widać efekty, czyli utwardzony drobnymi kamieniami, pierwszy odcinek. Teraz swobodnie tędy przejadą nawet najszersze i najcięższe maszyny rolnicze. Polepszy się także dojazd do rozrzuconych w polach domów.

Utwardzanie drogi w Boczkowicach     Gdy z jednego końca nawozi się kamień, na drugim pracuje sprzęt poszerzający i równający drogę. Tak by ten kamień nie „utonął” w rozpadlinach terenu. Jeśli pogoda nadal dopisze, inwestycja kosztująca Gminę 250 tys. zł, zostanie ukończona jeszcze przed żniwami.

M&B

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się