GMINA KSIĄŻ WIELKI

Droga Trzonów - Zaryszyn     Po wylaniu warstwy wyrównawczej na remontowanej drodze gminnej Zaryszyn – Trzonów (na zdjęciu), rozpoczęto układanie ostatniej warstwy - ścieralnej. Jeżeli nie przeszkodzi pogoda ani jakieś nadzwyczajne okoliczności, już w tym tygodniu zakończy się asfaltowanie tej drogi. Pozostaną jeszcze do wykonania rowy i przepusty na zjazdach.

Droga Trzonów - Zaryszyn     Chociaż termin umowny oddania inwestycji do użytku to 10 września, mieszkańcy pojadą tędy dużo wcześniej, bo już na żniwa. Wszystko dzięki sprawnej pracy wykonawcy (Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego) oraz sprzyjającym warunkom atmosferycznym podczas wiosny, które umożliwiły szybszą realizację wielu prac ziemnych. Na zdjęciu obok: ułożona warstwa ścieralna asfaltu od strony Zaryszyna.

 

Ulica Długosza     Druga ważna inwestycja: remont ul. Długosza i ul. Podzamcze w Książu Wielkim także jest mocno zaawansowana. Na ul. Długosza wykonano parkingi i chodniki, a na jezdni położono warstwę wyrównawczą, którą wkrótce pokryje warstwa ścieralna.

Ulica Podzamcze     Wtedy nastąpi skoncentrowanie robót na ul. Podzamcze gdzie wciąż jeszcze trwają roboty ziemne przysparzające problemy mieszkańcom. Ale jak zapewnia wykonawca (Firma DUKT z Nowin), z wszystkimi pracami upora się do końca sierpnia.

M&B

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się