GMINA KSIĄŻ WIELKI

Modernizacja SP w Antolce     Od frontu, czyli od drogi E7, jeszcze nie widać efektów prac prowadzonych od miesiąca w gmachu Szkoły Podstawowej w Antolce. Ale wewnątrz budynku roboty trwają w najlepsze. Po wymianie instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania w klasach, trwa przygotowywanie tych pomieszczeń do wielkiego malowania. Niemal codziennym gościem na placu budowy jest wójt Marek Szopa, sprawdzający jakość i tempo realizacji tej inwestycji.

Modernizacja SP w AntolceModernizacja SP w Antolce    

     Od podwórza ściany zewnętrzne szkolnego gmachu już ocieplono grubym styropianem i trwa jego gruntowanie przed malowaniem. Jednocześnie dekarze wykonują przedłużenie dachu oraz montują rynny (zdjęcia). Przypomnijmy, iż przetarg na wykonanie tej inwestycji za kwotę 1.693.596 zł wygrała firma „Maja” Krzysztofa Goli. Termin zakończenia prac, objętych pięcioletnią gwarancją, wyznaczono na lipiec.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się