GMINA KSIĄŻ WIELKI

     Konkurs na kierownika Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim wygrał miechowski lekarz Andrzej Gumula. Opowiedzieli się za nim w głosowaniu tajnym wszyscy członkowie komisji (pięcioro), która przeprowadziła w poniedziałek (19 marca) indywidualne rozmowy z kandydatami. Nowy kierownik obejmie swoje stanowisko po akceptacji tego wyboru przez Radę Gminy na sesji 29 marca, co będzie się też wiązało z upoważnieniem Wójta do podpisania z Andrzejem Gumulą umowy o zatrudnieniu.

     Lekarz Andrzej Gumula jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej, a ponadto anestezjologiem i specjalistą od intensywnej terapii. Urodził się w 1956 roku. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej w Charsznicy oraz Liceum w Miechowie, studiował na Akademii Medycznej w Krakowie. Przez wiele lat pracował w miechowskim szpitalu, gdzie m.in. kierował Oddziałem Intensywnej Opieki Medycznej oraz Pogotowiem Ratunkowym. Od roku 2013 jest współwłaścicielem i osobą zarządzającą spółką Centrum Medyczne SKYMED w Miechowie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się