GMINA KSIĄŻ WIELKI

Kiermasz Wielkanocny WTZ     Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rzędowicach zapraszają na świąteczny kiermasz. Przez cały tydzień w namiocie ustawionym na Rynku w Książu Wielkim można kupić wielkanocne ozdoby. Największym powodzeniem cieszą się uśmiechnięte, uplecione z siana zające, zielone palmy oraz chlebowe baranki i misternie sporządzone z drewna kombajny-zabawki.

Kombajn-zabawka     Kombajny (z podnoszonym hederem), a także wierne modele tirów i traktorów z przyczepami są dziełem Grzegorza Kucharza i Mirosława Obwiosło. Swoje dzieła, wycenione na 60 zł za sztukę, sprzedawali z powodzeniem w poniedziałek. W kolejne dni obsada straganu będzie się zmieniała. Ale jak zapewnia kierownik WTZ Andrzej Szuma, dzięki stałym dostawom towaru nie zabraknie na nim żadnych z oferowanych wyrobów.

Stragan WTZ     Wśród kupujących najliczniejszą grupę stanowią dzieci, zachęcające swoje mamy do nabycia czegoś ze straganu. To właśnie im najbardziej podobają się zabawki oraz figurki wykonane ręcznie i na dodatek z surowców naturalnych, a nie z wszechobecnego plastiku. Ceny nie są wygórowane. Dla przykładu, zajączek z wełny kosztuje tylko 3 zł, a kurczątko zł 5. Najtańsze są oryginalne kartki świąteczne sprzedawane po 2 zł.

Red.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem