GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ośrodek w Książu Wielkim     Po licznych zapytaniach mieszkańców, kierowanych także za pośrednictwem naszego portalu, podajemy najważniejsze informacje o funkcjonowaniu Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim oraz zasady przyjmowania pacjentów. Zamieszczamy także harmonogram dyżurów lekarzy w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej i w Poradni Stomatologicznej. Wszystkie te dane zawiera strona internetowa PZOZ (BIP), a także umieszczamy je na stałe na naszej stronie.

     Szczegółowe informacje odnajdziemy w zakładce: Urząd Gminy – Jednostki organizacyjne – Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

     Tu przypominamy jedynie, że Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczy opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci od poniedziałku do piątku, w godz. 08.00 - 18.00 w Książu Wielkim przy ul. Warszawskiej 17 oraz w Książu Małym, a w razie konieczności w domu chorego. W przychodni obowiązuje rejestracja pacjentów, której można dokonać osobiście lub telefonicznie (tel. 41 38 38 017 lub 41 38 38 270), także z kilkudniowym wyprzedzeniem.

   Przed wizytą należy przedłożyć dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) z numerem PESEL. Przewidywaną godzinę przyjęcia do lekarza (wizyty) ustala Rejestracja w PZOZ Książ Wielki, nadając kolejny numer. W przypadku nieprzewidywanej nieobecności lekarza, pacjenci informowani są telefonicznie na wskazany przez nich numer.

     W ramach podstawowej opieki zdrowotnej w godzinach od 18:00 do 8:00, a całodobowo w dni wolne od pracy i święta, pomoc medyczna (zarówno lekarska jak i pielęgniarska) jest zabezpieczona (na podstawie umowy z NFZ) w Szpitalu Św. Anny w Miechowie, ul. Szpitalna 3, nr tel. 41 38 20 238.

 

Red.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem