GMINA KSIĄŻ WIELKI

KGW Książ Wielki     Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Książu Wielkim po raz szósty przygotowało uroczysty Wieczór Seniora. Jak zawsze pełny ciepła, serdeczności, poezji, piosenek, wzruszeń i wspólnej zabawy przy słodkim poczęstunku, w tym wielkim wyborze ciast własnego wypieku. Tegoroczny program artystyczny prowadziła przewodnicząca Stowarzyszenia Barbara Zyguła ( na zdjęciu druga z lewej). Natomiast rozpoczęła go chwila ciszy a po niej niezwykła pieśń - modlitwa, wykonana a cappella przez Zdzisławę Nakonieczną (pierwsza z lewej).

Wieczór Seniora w Książu Wielkim     Wszystkie występujące panie dały z siebie wiele, by nie tylko zabawić, ale i pobudzić do refleksji publiczność. Śpiewano: „Bo seniorem każdy będzie… jak dożyje”. A seniorów, siedzących za stołami nie brakowało. Tym bardziej, że zastawiono je i dostatnio, i wykwintnie, do czego niewątpliwie przyczyniła się dotacja z Urzędu Gminy. Za co zresztą oficjalnie podziękowano ze sceny.

 

 

Występ KGWŻycie, to są chwile, chwile
Tak ulotne, jak motyle,
A zegar daje znak,
Nie zatrzymasz go i tak.
Więc wspominaj chwile, chwile,
Przecież było ich aż tyle...
Zegar nie zaszkodzi nam,
Niech czas biegnie, co mi tam!

Wystep uczennic     Zanim dodatkowy występ zaprezentowały uczennice z Książa Wielkiego, Barbara Zyguła kończąc program pań z KGW powiedziała do seniorów: - Życzymy wam z całego serca szczęścia i zdrowia. Proszę o siebie dbać, abyśmy znowu za rok mogli się spotkać w tym samym gronie.

Red.

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem